Tanıklık Etmek ve Anda Olmak

Yoga Yorum Yok »

Bu bloğun benimle aynı eksende düşünceleri olan insanlar getirmesi dileğiyle icon smile Tanıklık Etmek ve Anda Olmak

Dün Rana hocanın temel yogasına, bugün Zeynep Çelen’in akış dersine, ardından Devrim Akkaya’nın dersine girdim, hepsi ayrı heyecan hepsi ayrı farklıydı. O kadar zevk aldım, öyle güzel bir ruh haline girdim ki, hiç çıkmak istemiyorum.

Gözlerimi kapatıp güneşi dinledim bugün, yürürken yüzüme vuran havayı hissettim, denizi izledim, hiç durmadan akışını, zaman gibi…görmekten çok hissettim bugün etrafımda bana çarpan her şeyin enerjisini, bir kaçı üzdü, bir kaçı dokundu ama kabul ettim, herkesi, her şeyi etrafımdaki, durdum, dinledim, açtım kollarımı enerjilere, daha çok hissettim, kim olduğumu, neden hayatta olduğumuzu, zevk alışımızı, zamanın akışını…

Devamını Oku…

Etiketler:, , , , , , , , ,

Dişil Enerjimi Uyandırdım! Günaydınnnnn :)

Genel, Yoga Yorum Yok »

Bugün Şeyma’nın Dişil Enerjiyi Uyandır kursu vardı cihangir yogada. Tek kelimeyle çok derinlere dokunan, çok akıllıca tasarlanmış bir kurstu. Zevk almak ne kelime konuşmamak anlatmamak atlamamak için kendimi zor tuttum. Çok güzel bir heyecan yaşadım bugün. Hiç tanımadığın bir kişiden gözlerini kaçırmadan duygularını anlatmak, sonra hiçbir şey söylemeden sadece gözlerine bakıp daha derini ve kendini görmek, dans etmek bedeninle hepsi ayrı güzeldi.

seyma 300x182 Dişil Enerjimi Uyandırdım! Günaydınnnnn :)

Devamını Oku…

Etiketler:, , ,